Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?


Twoje zadowolenie jest najważniejsze.

W chwili obecnej Dasknet AdWords Agency obsługuje setki dobrze wypromowanych słów kluczowych, powodujących skuteczne promowanie firm naszych zadowolonych klientów.

Szeroki obszar działania.

W gronie naszych zadowolonych klientów znajdują się firmy z całej Polski. Odległość nie ma tutaj znaczenia, jedynym wyznacznikiem jest Internet.

Indywidualne podejście do klienta.

Staramy się być elastyczni i dopasować się do potrzeb naszych klientów, tak aby byli w pełni usatysfakcjonowani z współpracy z naszą firmą.

Rabaty przy długotrwałej współpracy.

Dla klientów, którzy zdecydują się na współpracę przekraczającą 12 miesięcy Dasknet AdWords Agency oferuje atrakcyjne rabaty.

Doradztwo w zakresie reklamy internetowej.


Przeprowadzimy rozpoznanie rynku w Państwa branży, następnie doradzimy jakie słowa kluczowe i jakie boksy reklamowe będą najbardziej atrakcyjne, tak aby wyróżniały się na tle konkurencji.

Comiesięczny raport kosztów.

U nas wiesz wyraźnie i jasno za co płacisz. Co miesiąc otrzymujesz raport kosztów AdWords z uwzględnieniem ilości wyświetleń i kliknięć, kosztów za dane słowo kluczowe, średniej pozycji, stanem grupy reklamowej.

raport_adwords_miesieczny

Comiesięczny raport liczby odwiedzin.

Oferujemy comiesięczny raport dotyczący liczby odwiedzin z danego regionu/miasta w Polsce. Dlatego możesz lepiej kontrolować i dostosować się do inwestorów z poszczególnych regionów Polski.

analityka_google_mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

analityka_google_szczegoly