Dlaczego warto zainwestować?


Pozyskiwanie nowych klientów.

Dzięki reklamie w wyszukiwarkach wzrasta oglądalność strony, co przekłada się oczywiście na wzrost liczby nowych klientów.

Ponad 93,7 % polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google (wg gemiusRankig, marzec 2010). Liczba ta z roku na rok ciągle rośnie, dzięki czemu możesz zyskać większą liczbę klientów.


Ogólnopolski zasięg oferty.

Reklamy Google AdWords mogą być kierowane do konkretnych miast, województw lub na obszar całej Polski. Możesz być widziany tam gdzie jest dostęp do Internetu.

Skuteczna konkurencja z największymi.

Dzięki Google AdWords masz możliwość konkurowania z najbardziej znanymi firmami w Polsce i na Świecie. Możesz szybko podnieść renomę swojej firmy.


Płatność tylko za kliknięcie w reklamę.

Płatności rozliczane są na zasadzie CPC (cost-per-click). Oznacza to, że płacisz tylko, gdy klient kliknie w Twoją reklamę. Nie płacisz za wyświetlanie reklam, tylko za efektywność reklamy. Dodatkowo sam określasz maksymalną kwotę jaką jesteś w stanie przeznaczyć za jedno kliknięcie (średnio wynosi ono od 0,20 zł do 1,80 zł).

Sam ustalasz budżet

Samodzielnie ustalasz budżet jaki chcesz miesięcznie przeznaczyć na reklamę. Przekazując np. 500 zł na reklamy, my zajmiemy się odpowiednim rozplanowaniem rotacji wyświetlania reklam, tak aby wyświetlanie było najbardziej efektywne i docierało do największej grupy potencjalnych klientów.